ارتباط با ما جمعه, 30 ارديبهشت 1401

سازمان هدفمندسازی یارانه ها

  • EN
عنوان گروه خبري / تازه ترین اخبار .
  • ساعت : ۸:۲۴:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ 
    /  2
با دستور رئیس جمهور و به مناسبت ماه مبارک رمضان؛
یك میلیون و پانصد هزار ریال یارانه كمك معیشت ماه مبارك رمضان به حساب بیش از ۱۱ میلیون سرپرست خانوار واریز می شود
به دستور ریاست محترم جمهور، آیت الله دکتر رئیسی و در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر، یارانه کمک حمایت معیشتی ماه مبارک رمضان به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به ازای هر یک از اعضای خانواده به حساب سرپرستان ۱۱ میلیون۳۸هزار۵۲۰ سرپرست خانوار واریز می شود.

به گزارش مركز اطلاع‌رساني و امور بين‌الملل سازمان برنامه‌وبودجه كشور، به دستور رئيس‌جمهور و در راستاي حمايت از اقشار آسيب‌پذير، يارانه كمك حمايت معيشتي ماه مبارك رمضان به مبلغ يك‌ميليون و پانصدهزار ريال به ازاي هر يك از اعضاي خانواده به‌حساب سرپرستان ۱۱ ميليون و ۳۸هزار و ۵۲۰ سرپرست خانوار واريز مي‌شود.
بر اساس اين گزارش ساعت ۲۴ جمعه ۲۶ فروردين‌ماه ۱۴۰۱ يارانه يك‌ميليون و ۵۰۰ هزار ريالي كمك‌معيشت ماه مبارك رمضان به‌حساب سرپرستان خانوارهاي شناسايي‌شده واريز مي‌شود.

اين مبلغ به مناسبت ماه مبارك رمضان به‌حساب سرپرستان شناسايي‌شده وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي كه غالباً از دهك‌هاي اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمري‌بگيران سازمان‌هاي حمايتي نظير كميته امداد امام خميني(ره) و بهزيستي كشور هستند و به هر دليلي از سهام عدالت جا افتاده‌اند، واريز خواهد شد.
با توجه رويكرد دولت سيزدهم در حمايت از اقشار آسيب‌پذير و كم‌درآمد و همچنين اجراي برنامه‌هاي كوتاه‌مدت و بلندمدت كاهش فقر مطلق در جامعه به‌ويژه حمايت از خانوارهاي فاقد يا با درآمد كم اين مبلغ پرداخت مي‌شود.
گفتني است پيش از اين از ابتداي دولت سيزدهم، يارانه كمك معيشتي به اقشار آسيب‌پذير و با درآمد كم در دو مرحله و در مناسبت‌هاي سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و عيد باستاني نوروز به دهك‌هاي اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمري‌بگيران سازمان‌هاي حمايتي نظير كميته امداد امام خميني(ره) و بهزيستي كشور بود، پرداخت شده است.

امتیاز :  ۲.۹۹ |  مجموع :  ۷۶

برچسب ها

    6.0.8.0
    V6.0.8.0